Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало! Това е телефонния секретар. Моите хора са на почивка и няма абсолютно какво да правя. Поговорете си с мен...моля.
Разни 1,585 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, хайде да правим секс... - Отивай и започвай, аз ще дойда след мъничко. - Защо са покрили фонтана на пл.Славейков? - За да не може Румен Петков и в него да се изпика. Световно състезание за най-силен мъж. Кой ще изстиска най-много сок от един лимон. Излиза един як мъжага, стиска лимон и от него излиза 100 грама сок. Излиза друг по як от него и изстисква 120 грама. Излиза едър културист и изстисква 150 грама. Последен излиза един нисичък и хилав мъж. Хваща лимона и хоп, 3 чаши пълни със сок и лимона цял! Журито се шашка и го пита: - Кой си ти, какъв си? А той отговаря: - Приятно ми е, аз съм Иван, барман от Балкантурист! Преходна възраст - това е когато в не знаеш, какво искаш. Сладолед ли, или бира... Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".