Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вътрешнофирмена заповед: "Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Ало! Това е телефонния секретар. Моите хора са на почивка и няма абсолютно какво да правя. Поговорете си с мен...моля.
Разни
03.10.2017
1,585 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпа, хайде да правим секс... - Отивай и започвай, аз ще дойда след мъничко.
- Защо са покрили фонтана на пл.Славейков? - За да не може Румен Петков и в него да се изпика.
Световно състезание за най-силен мъж. Кой ще изстиска най-много сок от един лимон. Излиза един як мъжага, стиска лимон и от него излиза 100 грама сок. Излиза друг по як от него и изстисква 120 грама. Излиза едър културист и изстисква 150 грама. Последен излиза един нисичък и хилав мъж. Хваща лимона и хоп, 3 чаши пълни със сок и лимона цял! Журито се шашка и го пита: - Кой си ти, какъв си? А той отговаря: - Приятно ми е, аз съм Иван, барман от Балкантурист!
Преходна възраст - това е когато в не знаеш, какво искаш. Сладолед ли, или бира...
Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".