Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Боже! - Да, Адаме! - Боже, какво стана вчера? Къде са ми ребрата? - Ами, нали сам си поръчва момичета!
Разни 1,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три студентки вървели към морето. Двете отказали на един готин тип да се качат в колата му. Третата приела. Като стигнали във Варна, пичът попитал: - Защо ти прие? Тя му отговорила: - Едната ми приятелка учи география и не знае на кой полюс живее, втората учи история и не знае в кой век живее, а аз следвам математика и знам, че е по добре 18 см между краката, отколкото 180 км под краката. Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излязла една млада монахиня: - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: - Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия... - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: - Господи, не ме бутай, аз сама ще вляза. Двама играли цяла нощ на покер и на сутринта единия - обран до дупка - попитал: - Не мога да разбера, защо все ти печелиш? - Ами защото ти все губиш! Комисията по корупция разпитва депутат: - Уверен ли сте, че къщата, вилата, петте коли и шестте апартамента в центъра, са купени с честно заработени пари? - А с какви други? - На нас ни се струва, че всичко това е купено с парите на народа. - Да бе, че откъде пък народа ще има такива пари? - Скъпи, нашият интимен живот е станал доста скучен, не мислиш ли? - Да, не сме на по двадесет години вече... - Но винаги може да опитаме нешо ново, необичайно...Гледах по телевизията : жената се намазва с нещо сладко, а мъжа я излизва романтично. Да опитаме ли? - Както искаш? ... - Е, как е, скъпи? Какво е усещането? - Супер е! Донеси още от това сладко...