Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате! А какво е морал? - Това, което ми чете майка ти всяка вечер. - Странно! А през деня чете на съседа Камасутра!
Семейни 3,139 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл един мъж при доктора. След прегледа доктора: - Мда...Когато последния път имах такъв случай се наложи да унищожим цялото стадо... - Докоторе, мъжът ми често скърца със зъби насън. Това признак на старост ли е? - Какви ги говорорите?! Признак на старост ще е, когато почне да си слага зъбите в чаша за през нощта. Иванчо пита Марийка: -Ще ме чуеш ли какво искам да ти кажа? Марийка му вика: -Да. А Иванчо: -Да ме слушаш когато ти говоря! Полунощ. Морга. Санитарите седят в килера и жулят медицински спирт. Дежурен по секция е беден студент. Внезапно връхлита в килера с позеленяло лице: - Там... Там... Разтревожени санитарите: - КАКВО? - Там един покойник се съживи! - Уффффф, мамка ти мръсна! А ние си помислихме, че главния лекар е дошъл на проверка. Новобранец ще прави своя първи скок с парашут.В последния момент обаче решава да се откаже и тактично го съобщава на инструктора си. - Защо,страх ли те е? -пита инструкторът. - Не,но сънувах леля ми и тя ми каза да не скачам защото няма да ми се отвори парашутът- отвърнал новобранеца. -Тогава за да си спокоен аз ще ти дам моя а аз ще скоча с твоя,както знаеш аз съм ги сгъвал и двата и няма да имаш проблеми. Новобранецът се съгласил.Когато самолета достигнал височина, той скочил последен от всички парашутисти, като останало да скочи само инструктора. Новобранецът скочил,парашутът му се отворил започнал бавно да се спуска към земята.След няколко секунди, падайки с голяма скорост край него профучало нещо и се чуло: - . . .на леля тиииииииииииииииии.......