Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В момента, в който Чък Норис направи ритник със завъртане, всички жени в радиус от 5 километра получават оргазъм.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В психиатрията пациенти гледат новините. Един от тях след всяка новина се пляска по крака и радостно казва: - Добре, че съм в лудницата! - Тоз май е време да го изпишем, - казва един психиатър на друг, - явно оздравява...
Разни
03.10.2017
1,626 прегледа
Следващ →
Още вицове
Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен, а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей, ама ти май не си оттука, а? - Да, как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука, а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко!
8-ми март. Мъжът седи пред телевизора и чете вестник, а жената мие чинии. ИЗведнъж мъжът се сеща, че е 8-ми март, а даже подарък не е купил. Без да спира да чете, казва: - Остави, скъпа, днес е 8-март, утре ще си домиеш.
Момче закъснява след училище. Бащата го пита защо. Синът отговаря, че е помагал на възрастна жена да пресече улицата. Бащата го похвалва и му дава бонбон. На другия ден синът идва с няколко приятели. - Тате, ние пак преведохме старицата през кръстовището. Бащата им дал по една бонбон на всички. На третия ден дошъл сина с половината клас. - Тате, преведохме старицата през кръстовището. - А защо сте толкова много? - Ами тя се съпротивляваше.
- Кажи ми кой си, и аз ще ти кажа кой ти е приятел! — Аз съм милионер!!! — Аз съм ти приятел!!!!
Как се избира сладолед: 1. Мъжа: - Имате ли сладолед? - Има. - Дайте един. 2. Жена: - Имате ли ванилов сладолед на клечка, с шоколадова глазува, посипана с ядки? - Не. - Ще потърся другаде. 3. Дете: - Имате ли сладолед за 50 стотинки?