Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Собственик на магазин за облекла се връща в магазина след обяд и забелязва, че дясната ръка на един от продавачите е превързана. Преди да успее да го попита нещо, той радостно съобщава: - Шефе, току що продадох уродливия костюм, който висеше в ъгъла! - Имаш предвид онзи розовият, с кривите тегели, който ставаше само за обличане на бостански плашила? - Точно него продадох! - Браво! А аз мислех, че никога няма да успеем да го продадем. Та това беше най-уродливия костюм на света! Впрочем, какво ти има на ръката? - Това е друга работа. След като продадох костюма, кучето-водач на човека ме ухапа по ръката...
Разни 2,142 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се прибира с ново кожено палто в къщи. Децата я посрещат на вратата: -Браво мамо, много хубаво палто. Татко ли ти го купи? -Аз ако разчитах на баща ви и вас нямаше да ви има. Сесия в чуждестранен медицински университет. Студент на изпит явно "потъва". Великодушният професор се опитва да му помогне. Взима скалпела и го поставя в лявата страна на гърдите на студента, пред сърцето. - Кажете ми, къде ще попадна, ако срежа тук? - Как къде? В полицията, господин професор! "Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон... По тоталитарно време пускат на свобода двама политически затворници и те тръгват по улиците. Гледат - по магазините цените пак повишени. Единия: - Абеееее… Другия го прекъсва уплашен: - Ееееее де! - Е да де. "Всички имат жени, като жени, а само тази моята никога не я боли главата!" - въздъхна мъжа, изпълзявайки от спалнята.