Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едно момче се оплаква на приятеля си: — Всички имат ваканция, само аз нямам! — А защо нямаш? – попитало другото. — Защото не ходя на училище.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Митничари
- Защо децата на митничарите имат триъгълни усти? - Защото ядат много Тоблерон.
Митничари
03.10.2017
4,927 прегледа
Следващ →
Още вицове
На лекоатлетическо състезание. Мятане на чук. Единият от спортистите казва на приятеля си: — Днес трябва да се постарая – на трибуната е жена ми. — И да се стараеш и да не се стараеш все едно до там няма да хвърлиш.
Всички хора са произлезли от маймуните, но не всички от човекоподобните.
Болният изплашено: - Докторе, докторе, що за диагноза ми пишете!? Докторът бодро: - Не се притеснявайте, това не е диагноза, това е некролог...
Вчера в зопарка пенсинерката Бончева изпуснала портфейла си с пенсията в клетката на амурските тигри, удушила един с голи ръце, но портфейла си е взела. Остават ни само осем амурски тигри!
Тичал Зайо из гората, гонил вятъра. От близкия храст изкочил Вълчо умрял от глад. - Зайо, ела бе, ела да ти кажа нещо. Зайо се счупил от тичане, Вълчо го подгонил. По време на гонката, Зайо видял голяма дупка, прескочил я, обърнал се и видял Вълчо как се разбива вътре. Можел да избяга, но решил да се погаври. Върнал се до дупката. - Къде си бе педал, сега ще ти пратя Мечо да те надупи! Нещастник! Хранил го известно време и си тръгнал. След малко си помислил колко ще е яко да се върне и да направи едно клипче на гсм-то как се гаври с него. Застанал на ръба, но се хлъзнал и паднал при него... - Лелее Вълчоо, дойдох да ти се извиня братле...