Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: - Ей, дългия! Кой е най-красивия в гората? - Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: - Ало, раираната! Кой е най-красивия в гората? - Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: - Ти там, клепоухия! Кой е най-красивия в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: - Ей, какво се нервираш бе... Можеше просто да кажеш - "не знам".
Животни 2,887 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж при психиатъра: - Докторе, имам сериозен проблем. Щом легна да спя и ми се струва, че някой лежи под кревата. Като се мушна под кревата пък ми се струва, че някой лежи отгоре. И така по цяла нощ: отдолу, отгоре, отдолу, отгоре. Не мога да спя, моля ви, помогнете ми! - Този проблем е много сериозен! - отговорил психиатърът. - Мисля, че лечението му ще трае около две години. Ще трябва да идвате три пъти седмично и ви гарантирам, че ще се излекувате. - И колко ще струва това? - Ами по 50 лева за визита. Мъжът благодарил и си тръгнал. След шест месеца психиатърът го среща на улицата. - Защо не дойдохте да се лекувате при мен? - попитал той. - За по 50 лева на визита? Барманът в моя бар ме излекува само за 10 лева еднократно. - Е, как така? - Ами посъветва ме да отрежа краката на леглото! Баба Меца имала баничарница. Влиза веднъж заека и пита: - Бабо Мецо имаш ли 200 банички? - Нямам Зайо! - отговорила Меца. На следващия ден заека пак идва и пита: - Бабо Мецо имаш ли 200 банички? Меца пак отговорила че няма. Това продължило цяла седмица и на мечката и писнало. Решила да умеси 200 банички, та да миряса заека. Влиза Зайо на другия ден и веднага пита: - Бабо Мецо имаш ли 200 банички? - Имам, Зайо! - тържествено отговаря мечката. - Иха, и кво ще ги правиш толкова много? Млада, бременна програмистка седи в кухнята и плаче. Майка и мърмори: - Как можа, бе Марче? Как посмя да го направиш? Програмистката през сълзи: - А, той обеща да стане регистриран потребител... В живота или чакаш, или чукаш.. Златно правило на изнудвача. Възнаграждението за мълчание не трябва да превишава цената на услугите на наемен убиец.