Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Аз презервативи не ползвам - имам клаустрофобия! - Ха! Клаустрофобия! Нашия Гицо като го погребвахме три пъти изскачаше от гроба - това е клаустрофобия!
Черен хумор 1,292 прегледа
Следващ →

Още вицове

В купе на влака пътник, облечен в мръсни и не за сезона дрехи, се обръща към добре облечен господин: - Же сюи пердю! - Добре, на всеки може да се случи! Дори и на мен… - Ву не м’антандр па! Же сюи пердю! - Хайде стига! Аз също, но не искам целия вагон да разбере! В ъгъла седи старица. Чула какво си говорят и казала: - Този е французин. Казва, че се е изгубил. Господинът: - Ааааа, а аз реших, че е нещо сериозно. Помислих си, че е изял нещо развалено… САЩ изпращат таен агент в хитлеристка Германия. Върви той по улицата и си мисли: "Хм. Защо ли всички ме гледат така странно. Може би са ме познали. Как ли? Може би по високия ми ръст? А може би заради очилата ми? А дали не заради черната ми кожа и парашута, който се влачи на десет метра след мен?" Съвременно семейство. Жената вика мъжа от двора: - Мъжо, ела веднага! Децата се бият! Твоите за захванали да бият моите, и скоро ще подхванат и нашите! В дом за стари хора подготвят тържество по случай стогодишнината на един от пансионерите. Празничният ден настъпва и старецът, злобничък и доста бодър за възрастта си, духовито отговаря на многобройните въпроси. Деветдесетгодишна жена го пита какво трябва да прави, за да доживее до сто години. - Просто трябва да се чака, моето момиче - казва юбилярят.- Останалото са подробности. Мъж чака жена си пред "Салон за красота". Когато тя излиза и идва при него, той я погледнал, въздъхнал и казал: - Нищо де... Поне си опитала...