Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сутрешна блъсканица във автобуса. Жена се оплаква: - Моля ви, господине, не ми се натискайте така! - На кого да се натискам? - Не знам, все ми е тая! - И на мен!
Разни 1,046 прегледа
Следващ →

Още вицове

SMS: Ами не зараства бързо, мило, ма нали искаше разнообразие... Сега какво да го правя скапания бич, като съм загубил касовата бележка? Срещат се две приятелки. Говорят си за живота. Едната пита: - Абе твоят мъж още ли работи в полицията.. - Вече не. Сега е в затвора. Осъдиха го за изнасилване по време на дежурство... - А с изнасилената какво стана? - И тя е в затвора. Нея пък я осъдиха за оказване на съпротива на длъжностно лице... Обява: "Лекувам от онанизъм за един ден (нощ). Скъпо. Тaня." В кабинета на психиатъра, пълзейки на четири крака, влиза човек, захапал някакъв шнур. Докторът го гледа с лека усмивка и му говори като на идиот: - Я да видим сега кой е дошъл при нас - костенурчица ли си, гущерче или жабка, може би... - Не бе, докторе, аз съм сисадмина, прекарвам ти мрежа. В Кнежа: - Постопли се малко, вече на закрито може якето да е разкопчано.