Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не знам разликата между шведската и руската тройка, но в едната има коне.
Бисери 3,215 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кафенето: - Келнер, може ли още две бучки захар? - Ама вече ви дадох осем! - Да, ама всичките потънаха. - Защо на първи април политиците празнуват? - Защото им е професионален празник. Чък Норис може да върти гуми с тролей! -Защо се развеждате със съпруга си? -Не ни съвпадат религиозните възгледи. -В смисъл? -Не го признавам за Бог. На горската полянка седи едно малко, сладко, бяло зайче, което чудно свири на арфа. Изневиделица изкача един вълк, но като се заслушва в музиката се спира и блажено й се наслаждава, после става и си тръгва щастлив. След малко се появява по-голям и страшен вълк, но и той като първият не устоява на приятната музика и подминава зайчето. Не след дълго се появява изключително кръвожаден и огромен вълк, който се нахвърля на зайчето и го разкъсва. На съседно дърво стоят две врани и едната казва на другата: - Аз казах ли ти, че така ще стане като дойде Глухият...