Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бисери по телефона:- Тука един приятел се опитва да ми го вкара от два часа и не може (ваучера).
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
От книгата за похвали и оплаквания в Макдонладс: "Ура! Запекът ми мина!.."
Разни
03.10.2017
1,594 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Може ли в филм да има хепи-енд, ако в края на филма умира главният герой? - Може! Ако главния герой е тъща.
Дълго време бях на дъното, отчаян и загубен... докато не посегнах към иглата! Сега си плета чорапи и всичко ми е супер.
срещнали се три прилепа във една пещера, започнали да си говорят кой може да стигне най далече и да се върне със повече кръв по него, тръгнал първия летял летял,минали се два дена върнал се крилата му целите във кръв, другите го попитали до къде стигна и какво уби той отговорил: виждате ли онази скала ей там, видяхме я казали останалите, летях до там видях един плъх и го убих, тръгнал втория прилеп да лети, минали се 4 дена върнал се крилата във кръв и цялото лице, попитали го разбира се до къде е стигнал и какво е убил, той им отговорил, виждате ли онази планина ей там, отидох до там, видях един заек и го убих, тръгнал третия прилеп, минали 4-5 дена не се прибрал минала седмица и той се прибрал във пещерата целия облян във кръв навсякъде по него, попитали го до каде е стигнал и той им посочил, виждате ли онова дърво, да виждаме го е аз него видях ;д ;д ;д
Мъж се прибира от работа, жена му още от вратата му подава торба и му вика: - Айде иди да купиш картофи за вечеря. - Не се излагай бе жено това е женска работа. Жената си дигнала полата и казала: - Хайде тогава свърши си мъжката работа! Мъжът: - Само се шегувах бе жена, дай торбата!
По времето на комунизма,Брежнев и ръководителите на всички социалистически държави се събрали, за да решат чрез залагане в коя от държавите, да се построи най-голямата руска АЕЦ. Започнало залагането:... 5 милиарда...6 ....7 ...8...9...и спират. Изведнъж някой в залата извиква 16...Настава гробна тишина,всички са изумени от цифрата. -Другарю,в каква валута е тази цена? 16 милиарда рубли или 16 милиарда долара? -Ние нямаме пари ! Но залагам цяла България за 16 република на СССР !-се чува в залата. -Край на залагането...Другаря Тодор Живков печели...