Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Първи закон на вежливостта: Избирайки нужния ви телефонен номер, поздравете, поговорете за времето, как е здравето, и чак тогава уточнете - това ли е номера, който ви трябва.
Разни 2,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излиза един пиян от кварталната кръчма, качва се на мотора си, пали, тръгва и започва да си мисли: - Ако сега ме спрат полицаите и ме питат дали съм пиян, ще им кажа че очите ми са се насълзили от вятъра ... След малко наистина го срещнали полицаи, спряли го и го попитали: - Абе на тебе да не би да ти са се зачервили очите от вятъра а? - Не бе... пийнал съм си! Рано сутринта (17:30) става едно младо наркоманче.Отива в банята пред огледалото и казва: -Я виж, и тук съм аз и там съм аз! На вратата се чука. -Кой е-попита наркоманчето. -Аз съм! -Я, и там съм аз! Нощ в прерията. Пред една палатка седят трима трапери и готвят вечеря. Изведнъж в храстите се чува шум. Първият трапер скача, вади пистолета и се шмугва в храсталака. От там се чува "Тряяяяяяс". Траперът се връща с огромна синина под окото и сяда мълчаливо при огъня. След малко отново нещо изшумолява в храстите. Вторият трапер вади пистолета и се шмугва в тях. Отново се чува "Тряяяс". Вторият трапер се връща с огромна синина под окото и също сяда мълчаливо до огъня. Трети път се чува шум в храстите. Третият трапер става, вади пистолетите и тръгва. Чува се "Тряяяс", последвано от два изстрела и отново "Тряяяяс". Първият трапер тихо прошепва на втория: - Абе, тоя два пъти настъпи мотиката май? Събужда се сутринта поручик Ржевски и гледа как слугата му чисти мундира от повръщано. Досрамяло го о решил да се оправдае: - Григорий, представяш ли си, отивам вчера на бал, стоя си мирно, пия шампанско, разговарям с дамите и някакъв пиян нахал ме оповръща целия, така го праснах по мутрата. - Малко му е било, господарю! Изсрал ви се е и в гащите... Двама пияници си говорят: - Абе ти, снощи колко много пи.... не можа ли по-малко да пиеш?! - Е колко много съм пил?! Аз пия с мярка! - Каква ти е мярката бе?! - Като се насера и спирам!