Две млади приятелки си говорят:
- Мисля, че моя пак започва да подозира, че имам любовник.
- И как се измъкваш в такива случаи?
- Много просто, щом започнат да му се появяват подозрения и сменям любовника!
Понеже правителството и разни други институции вече влязоха в интернет пространството (като си сложиха по едно "е" пред името) ми е много чудно как ще го направят това упражнение в Българската академия на науките. Защото е-Правителство звучи някак си, ама е-БАН е малко притеснително ;-)