Имало едно огледало пред което ако застанеш и кажеш лъжа те всмуквало.
Минала покрай него една червенокоса огледала се и казала:
-Хъм мисля че съм отслабнала тези дни- и огледалото я всмукало.
Минала една чернокоса, огледала се и казала:
-Хъм мисля, че съм се разхубавила тези дни- и огледалото я всмукало.
Минала една блондинка огледала се и казала:
- Хъм мисля... -и огледалото я всмукало
Понеже правителството и разни други институции вече влязоха в интернет пространството (като си сложиха по едно "е" пред името) ми е много чудно как ще го направят това упражнение в Българската академия на науките. Защото е-Правителство звучи някак си, ама е-БАН е малко притеснително ;-)