Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Момиче се връща у дома на разсъмване. Баща й строго я пита: - Е, според теб, това как се нарича? - О, не знам, татко, но ще ми стане хоби!
Семейни 2,631 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят: - Напоследък усещам някаква тежест в стомаха, гади ми се постоянно. - Ходи ли на доктор? - Ходих, каза, че още 8 месеца ще се наложи да потърпя! - Ти вика ли за помощ, когато приятелят ти те повали в сеното? - Не - защото той нямаше нужда от помощ. Между приятелки. - Чух, че си се омъжила. - Да, вярно е. - Е, как е, по-добре ли стана? - Не е по-добре, но е по-често… Един ден Зайо-Байо си вървял в гората, но не щеш ли, паднал в един трап. Минало магарето и заека му рекъл: - Моля те, Марко помогни ми! Магарето се поколебало, пък отвърнало: - Ще ти го пусна, пък ти се хвани за него и се изкачи. Така и станало заекът се хванал и се измъкнал. На следващия ден Зайо вижда Марко във същия трап. - Моля те, помогни ми казало магарето. Зайо Байо отвърнал: - Моя е малък, ама ще се обадя по мобифона да дойдат и да те извадят. Заекът звъннал, извадили магаретор пък то рекло: Ех, Зайо, Зайо, който си няма... си има мобифон. - Ало, рецепцията ли е? Какъв е тоя вашия хотел! От моята стая не може да се излезе?! - Господине, не виждате ли вратата?! - Виждам, и то не една, а две! - Е?! - Едната води към клозета, а на другата има закачена табелка "Моля, не ме безпокойте!"