Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Кой как избира сладолед: 1. Мъжа: - Имате ли сладолед? - Да. - Дайте ми един. 2. Жена: - Имате ли сладолед на клечка с ягодов пълнеж, шоколадова глазура с кокосови стърготини? - Не! - Дайте един! 3. Дете: - Имате ли сладолед за 50 стотинки?
Разни 1,823 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гошо има хубава съседка. "Как да я впечатля, че да я сваля". Мисли... мисли и го озарява страхотна идея: - Ще взема да си боядисам коня зелен, а тя като ме срещне ще ми каже: - Какъв хубав зелен кон имаш Гошо. Пък аз ще и кажа: Ти остави зеления кон ами аз съм ти много навит дай да се н.....м. "Взема Гошо зелена боя, грабва баданарката и коня е вече зелен. Изкарва го на улицата, напред, назад съседката я няма. Прибира го и се отправя към кръчмата да удари една-две. И не щеш ли насреща му съседката: - Хайде комшу у дома, че моят е с комбайните за две седмици. Както съм ти навита... Гошо развълнуван и отговаря: - Ти остави тая работа ами ела да видиш какъв зелен кон имам. В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема. - Докторе - казвай той - вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли коремът! - Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте? - Трябваше ли да ги отварям? - Какви са приликите и разликите между гърка и евреина? - И двамата ще продадат майка си за жълти стотинки, но гърка няма да я достави. Трима никрофила се срещнали и започнали да споряд кой каква ебал. Първия казал: -Малеееей аз к’ва ибах.Кат й го ръгнах в пусито,то си остана толкова дебело къвто ми е пениса. Втория казал: -А то туй е нищо.Аз пак к’ва ибаааах.Турнах й го в заднико и то цъфна кат майска роза. А третия казал: -Ха-ха-ха аз пък уцелих десятката.Аз ибах такава,че дет боднеш се влиза. Тя каза: - Нямаш хубаво тяло. Той започна да тренира плуване и стана майстор на спорта. Тя каза: - Не си достатъчно мъжествен. Той замина доброволец в Чуждестранния легион и се върна с медали за смелост. Тя каза: - Глупав си. Той завърши университет и аспирантура, защити дисертация и написа книга. Тя каза: - Не можеш да ме издържаш. Той заряза науката, отвори фирма и започна свой бизнес, който скоро започна да носи хубав доход. Тя каза: - Ти си канцеларска мишка. Той започна да се занимава с парашутизъм, сноуборд, подводно плуване. Тя каза: - Алчен си. Той й купи къща в "Бояна" и "Порше". Тя каза: - Бизнесът направи от теб дяволски бездушен човек. Той си продаде всичко, затвори бизнеса и с всичките пари построи дом за бездомните хора. Той отиде при нея с един букет цветя, пораснал, в стари дънки, отслабнал и гладен. Тя каза: Кво се чудиш? Не те обичам и това е...