Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра отива в родилния дом. Акушерката му съобщава: -Роди ви се момченце! Три и осемстотин. -Ех, няма да се пазарим,- радостно отговаря мутрата, вади портфейла си и отброява.- Едно, две, три, ето и осемстотин..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В България всичко се прави правилно, но не навреме...
Бисери
03.10.2017
3,184 прегледа
Следващ →
Още вицове
Семеен скандал. Жената се качва на перваза и крещи на съпруга си: - Писна ми от теб! Ще се хвърля през прозореца! Омръзнаха ми твоите изневери, пиянски изпълнения... писна ми да чистя и да ти готвя, а ти да ме ругаеш... И ...престани да ме буташ!
Изпращайки електронна си поща, жителите на Перник здраво завързват диска за крака на пощенския гълъб.
На една мацка много й се прияли охлюви, ама много. Влиза тя в ресторанта и си поръчва една порция охлювчета. Келнерът й ги носи и тя веднага хваща първия - всмуква го наведнъж, хваща втория - всмуква го на един дъх, хваща третия - бре, смуче, смуче, ама нищо... Надигнало мацето да погледне какво става и гледа охлювът се запънал в черупката, разпищолил се, кефи се и вика: сму-у-учи-и-и малката-а-а, смучи-и-и.
Мъж се обажда на ДжиПито си: - Докторе, жена ми изглежда има възпален апандисит. - Невъзможно отговаря лекарят. Миналата година я оперирахме от апандисит. До сега не съм виждал човек с втори апандисит! - А с втора жена не си ли виждал?
Един алкохолик се разбрал с жена си че няма да пие 10 дена инача тя ще го изхвърли от тях. Минали 1-2-3-4-5-6-7-8- дели 9 дена, но накрая той не издържал. Минал по обяд покрай един non-stop и се разбрал с продавача точно в 12 часа вечерта да мине с колата да отвори прозореца и продавача да му хвърли 1 бутилка водка без никой да разбира. Така и станало в 12 часа мъжът минал, продавачът хвърлил бутилката и човекът се прибрал вкъщи, изчакал жена си да заспи, завил се през глава с юргана и тайно под юргана изпил водката. На сутринта го сабудила жена му: - Аклохолик смотан как не можа 10 дена да издържиш заради мен. Не искам да те виждам повече !!! - Чакай бе жена как разбра че съм пил ? - Абе не ми говири. Снощи си обиколил 10 кръчми с юрган на главата и си питал за пиене.