Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Директорката влиза в часа и Иванчо вдига ръка: -Госпожоо,госпожоо !! (Учителката знае,че ще каже някоя глупост пред директорката и не го вдига,но той продължава) -Госпожоо,госпожоо !! Директорката се обажда и казва -Вдигнете Иванчо да видим кво ще каже! -Айде Иванчо кажи. -Еее то отиди,аз вечи са насрах!!
Ученически 3,091 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американец, французин и руснак спорят кой има по-големи самолети. Американецът: - Нашите самолети са толкова големи, че вътре може да се съберат едновременно пехотен и танков взвод. Французинът: - А нашите са толкова големи, че в тях могат да се съберат два пехотни и два танкови взвода! Руснакът: - Аз пък миналата седмица имах следния случая. Летим с командира по задача. По едно време той ми вика: "Я отиди отзад и виж какво шуми в салона!". Взимам аз мотоциклета и отивам. За два часа обиколих целия салон и нищо не намирам. Приближавам се към най-далечния ъгъл и какво да видя - единият илюминатор забравен отворен, някакъв АН 24 се промъкнал през него и лети около лампата... Тарифа на услугите, извършвани от системния администратор * Въпросително обръщение - 10 лева. * Съобщение с глупав въпрос - 20 лева. * Съобщение с глупав въпрос, който дори не можете да формулирате - 30 лева. * Предположение за некомпетентността ми, заради това, че не мога да разбера вашето неточно описание на проблема - 100 лева + ритник * Въпрос, отправен по телефона преди да сте прочели HELP-а - 10 лева Две Прасета решили да отидът на Ресторант след като разгледали менюто едното прасе казало на келнера: - За мен спецелиятетът на заведението "Лайна с праз" а другото прасе отвърнало: - За мен същото, но без праз тъй като ще излизам на среща след това. Едно малко детенце отива при майка си и казва: - Мамо, едни човеци копят дупка. - Не се казва човеци, а хора миличко - поправя го майка му. След малко детето пак дотичало и казало: - Мамо, един хор падна в дупката. Между възрастни стоножки: - Нещо не ми изглеждаш добре? - Абе направо съм с 50 крака в гроба!