Един мъж е на съд и съдията го пита :
-Теб ще те съдим за убийство на циганка, кажи сега как и защо я уби?
-Ми аз господин садия я удуших.
-Защо я удуши?
-Ми значи аз сега съм генеколог , миналия ден таман сваршвам работа измивам си рацете и идва една закъсняла , прегледах я аз измих си рацете и таман да запаля колата и колегата ми се обажда и вика да го заместя . Поех неговата смяна. След като свърших прибрах се у нас измих си рацете и таман да седна да ям и жена ми ми вика:
-Скъпи прегледай ме мисля че съм бременна .
Прегледах я аз измих си ръцете сядам да ям и голямата дъщеря :
-Тате махни ми спиралата ще се женя.
Махам и спиралата и малката дъщеря вика :
-Тате сложи ми спирала щот ще праа секс. Сложих и аз спиралата и казвам на всички :
Семейство няма да вечерям с вас отивам на ресторант. И по път за ресторанта една циганка ме бута и вика.
Бачо Кико Дай 5 лева да видиш П***а! ! !
Идва при психоаналитика клиент. Ляга на кушетката и ..мълчи. Психоаналитикът търпеливо чака. Минава един час в абсолютна тишина. Клинетът мълчаливо става, остава 50 долара и сбогувайки се си тръгва. На следващия ден ситуацията се повтаря. И така още няколко пъти. Накрая психоаналитикът не издържал и пита:
- А все пак няма ли да разкажете какво ви безпокои?
Клиента:
- Жената, докторе . Не млъква за минутка. А тук при вас е толкова хубаво. Тихо...