Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Колко е приятно да отидеш на работа в понеделник и да забележиш, че си дошъл преди всички. И колко е противно да осъзнаеш, че са преместили времето и си отишъл час по-рано.
Разни 1,409 прегледа
Следващ →

Още вицове

Автомобилно изложение. Инженер обяснява на клиенти достойнствата на нов спортен модел автомобил: — Невероятен дизайн! Набира 100 км/ч само за 4 секунди, развива до 300 км/ч, като разхода на гориво е само 8 на 100! Клиент пита: — А какво ще стане, ако при скорост 300 км/ч натисна рязко спирачката? — Тогава от таблото излиза една чистачка, която внимателно Ви избърсва от предното стъкло… Гражданин разглежда автомобилна изложба и бавно и дълго се разхожда сред експонатите. - Мога ли да ви предложа нещо? - пита един от продавачите. - О, не, но е толкова приятно да се разхождаш сред тези красиви коли, без да се страхуваш, че могат да те блъснат… Мъж се прибира яко пиян. Клатушка се, повръща и подпирайки се отваря вратата. Жена му го посреща с рев: - Абе, как може бе, нали съм ти казала да пиеш само колкото ти е сладко?! - Отде толкоз пари ма Марчеее...! Програмист поздравява шефа си: - Добър вечер! - Каква вечер, сега е сутрин? - Като ви видя и ми притъмнява пред очите. Вълкът, зайчето и хамстерът решили да отидат в Китай. Обаче трябвало да си измислят китайски имена. - Аз ще се казвам Вуй - решил вълкът. - Тогава аз ще се казвам Зуй - обадило се зайчето. - Аз в такъв случай никъде няма да ходя... - тъжно казал хамстерът.