Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Животът е като огледало. Ако му се усмихнеш - той ще ти отвърне със същото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Колко е приятно да отидеш на работа в понеделник и да забележиш, че си дошъл преди всички. И колко е противно да осъзнаеш, че са преместили времето и си отишъл час по-рано.
Разни
03.10.2017
1,409 прегледа
Следващ →
Още вицове
Автомобилно изложение. Инженер обяснява на клиенти достойнствата на нов спортен модел автомобил: — Невероятен дизайн! Набира 100 км/ч само за 4 секунди, развива до 300 км/ч, като разхода на гориво е само 8 на 100! Клиент пита: — А какво ще стане, ако при скорост 300 км/ч натисна рязко спирачката? — Тогава от таблото излиза една чистачка, която внимателно Ви избърсва от предното стъкло…
Гражданин разглежда автомобилна изложба и бавно и дълго се разхожда сред експонатите. - Мога ли да ви предложа нещо? - пита един от продавачите. - О, не, но е толкова приятно да се разхождаш сред тези красиви коли, без да се страхуваш, че могат да те блъснат…
Мъж се прибира яко пиян. Клатушка се, повръща и подпирайки се отваря вратата. Жена му го посреща с рев: - Абе, как може бе, нали съм ти казала да пиеш само колкото ти е сладко?! - Отде толкоз пари ма Марчеее...!
Програмист поздравява шефа си: - Добър вечер! - Каква вечер, сега е сутрин? - Като ви видя и ми притъмнява пред очите.
Вълкът, зайчето и хамстерът решили да отидат в Китай. Обаче трябвало да си измислят китайски имена. - Аз ще се казвам Вуй - решил вълкът. - Тогава аз ще се казвам Зуй - обадило се зайчето. - Аз в такъв случай никъде няма да ходя... - тъжно казал хамстерът.