Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена отишла на лекар и казала: - Докторе, какво животно сам аз? Доктора й отговорил: -Аз не съм ветеринарен и не мога да ти помогна. Жената рекла: -Аз ще ти помогна: - Сутрин скачам от леглото като сърна. Тичам като кон към спирката. На работата влачим като вол. Прибирам се от работа като магаре. Свекървата вика "Тая кучка се прибира." В леглото мъжа ми вика: Помести се малко краво".
Разни 1,915 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се едно момче със синини под очите. Таткото пита: - Синко, кой те подреди така? - Нападнаха ме трима, искаха да ми вземата часовника. - Какво говориш, сине, ако ги видиш ще ги познаеш ли? - А аз защо, нека сега техните да си ги познаят. - Омъжена или неомъжена? - пита съдията. Дълбока въздишка от страна на свидетелката. - Неомъжена - диктува съдията на секретарката. - Женен или неженен? Дълбока въздишка от страна на свидетеля. - Женен - диктува съдията. Който заспива с мисълта за секс в главата, се събужда с решение в ръката... На интервю за работа: - Преди да ви взема на работа в нашата фирма, бих искал да разбера, дали сте склонни да лъжете, да клинчите, да крадете, да закъснявате... Безработния: - Не, но ако това е необходимо за фирмата, мога да се науча. Ако жена казва на мъж, че той е болен, значи тя или е доктор, или тя вижда, че той я обича.