Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Честит празник, зетко! - Какъв празник, мамо? - Заминавам за два дена.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Говорят си две приятелки: - Вчера бях на едно гости и там срещнах бившия си мъж. - Е, и? - Никога не съм подозирала, че е толкова приятен събеседник!
Семейни
03.10.2017
3,235 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гърция, за чието спасение се говори толкова много в Европа, получи все пак транш от 8 милиарда, и веднага купи с тях 400 танка от САЩ. Да разбираме ли, че останалите 150 милиарда никога няма намерение никога да върне...
Централна гара. От влака слиза плевенчанин и отива до едно такси: - Колко пари е до Младост 4? - 40 лв. - Аз имам в себе си само 30. - 40. - Добре, закарай ме нататък до 30 лв и аз ще сляза! Пътували и като наближили до Младост 4, шофьорът спрял и казал: - Слизай. - Навън вали, няма ли да ме откараш? Още малко остава. - Слизай! След една седмица на Централна гара идва пак същия плевенчанин. На стоянката 10 таксита и едно от тях е същото. Той отива до един шофьор и казва: - Колко е до Младост 4? - 40 лв. - Ще ти дам 80. 40 за пътя и за 40 ще ми направиш една свирка! - Я да се махаш от тук! И така при всичките 9 и накрая отива при нашия познат и казва: - Колко е до Младост 4? - 40 лв. - Добре! Ето ти 80. 40 за пътя и за 40 ще помахаш на колегите си като тръгнем и ще се усмихнеш! - Дадено!
Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, хайде да се возим! - Добре бе, Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не съм! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли се бе? - Абе много бавно караш! - казал Зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли се бе? - Неее. - Е сега ще се насереш като ти кажа, че нямам спирачки!
В анкетата, която попълвах преди операцията, имаше въпрос: На кого да звъннем в случай на необходимист? И написах: На по-квалифициран хирург.
Как блондинка си прави мармалад? Като изтисква понички.