Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървял си заека из гората и срещнал медената питка: - Здравей, медена питке! - Разкарай се бе, боклук такъв! След малко лисицата и тя срещнала медената питка: - Я каква хубава медена питка! - Ебати тъпата лисица... И така цял ден, медената питка напсувала всичките животни. Те решили да се оплачат на лъва: - Абе лъвчо, медената питка ни псува наред всичките, няма ли да направиш нещо? - Вие сте големи глупаци бе, това е таралежа - утре ще ходи войник.
Животни 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо брат ви престана да ви посещава? - пита хазяйката своята млада квартирантка. - Вероятно си е намерил друга "сестра"... Има много вицове за женската логика... А сега да поговорим за мъжката: - къде е логиката: да се ожениш за глупачка, а после да се жалваш от липсата на логика в нея:-) Иванчо се връща след дълга командировка. В къщи малката му дъщеря си играе с един голям плюшен мечок: -Ах какъв полов атлет си! За една нощ цели десет пъти! Едва издържах скъпи! Страшен си! -На какво си играеш мойто момиче? -Играя си на мама Марийка, като беше в командировка! ! -Виж! Блондинка кара кола с десен волан! - Какво значение има в коя ръка държи бомбата маймуната?! Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен. - Доих кравата му отговаря първия. - Е и? - Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото?