Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мравка казала на един слон: -Слоне я си сложи тази филия под кракът! И слонът си я сложил.След няколко минути мравката рекла: -Слоне я си сложи тази филия наглавата! И слонът си я сложил.След като се нагледала , мравката изкрещяла: -Какъв голям сандвич!Мравки нападайтеееееееееее!
Черен хумор 1,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бръснар пита клиент: - Вие за кой футболен отбор сте? - За същия, за който сте и вие. - Но вие не знаете на кой отбор съм фен? - Да, но бръсначът е у вас. Ако нешето лекарство не ви помогне и вие все пак умрете - ние ще ви върнем парите до девет дена след погребението! Не ходи по стъпките на другите,защото няма да оставиш следа. - Мамо, извика ли ме? - Не. - Тате, а ти вика ли ме? - Не. - Бабо, дядо, а вие викахте ли ме? - Не. - Добре, ще попитам по друг начин: " Днес няма ли да се яде?!" Един отишъл на цирк. На арената видял следния номер: наредени орехи в редица и артистът минава и с надървения си член чук-чук чупи орехите. Впечатлил се нашият човек. Минали много години и нашият човек, вече на години, побелял, попада в същия цирк и там вижда сякаш същият артист е на арената и той с побелели коси, а в редица наредени кокосови орехи и артистът пак с надървения тряс-тряс-... троши ги. Смаял се нашият човек, след представлението отива зад завесите и казва: - ...аз съм ваш почитател, преди много години ви гледах със същия номер, но с малки орехи. Как стана сега с кокосови орехи? - Човече, остарях и не виждам вече...