Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ако имах власт, щях да наредя да хвърлят всички бутилки с алкохол в морето! - Въздържател ли сте? - Не, водолаз!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
ВЪПРОС: Когато сте на път, как ще познаете дали вече сте извън България и сте навлезли в Чужбина? ОТГОВОР: По пътните табели. В България те липсват.
Разни
03.10.2017
1,272 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката пита Иванчо: - Иванчо кажи ми едно свойство на водата? Иванчо: - Като си измия краката става черна.
- Каква е разликата междо турчина и рома? - Eдното е за биене, другото е за пиене.
Пътува си един мъж с колата по пътя... вижда стопаджийка, качва я и тръгва приятен разговор. След 30-40 километра той казва: - Булка, както си говорим така приятно, виждам че си допадаме, та какво ще кажеш да свършим и хубавата работа... - Еее, ама аз съм омъжена, обичам си мъжа и не искам да му изневерявам... - Нищо де, аз само така...на майтап...попитах... Пътуват още две минути в мълчание и размисъл и жената се обажда: - Ти...на майтап ли каза?...Щото ако е на майтап...може... Отбил човекът, свършили работа и уморени и доволни си лежат. В един момент жената: - Ама ти си бил голям майтапчия, бе... - Абе аз дали съм майтапчия не знам, ама ти колко майтап носиш...
Злите езици говорят,че Пловдивските мастилени принтери,работят идеално с вода от Марица.
Мъж в италиански ресторант иска да му донесът специалитета на заведението. Носят му миди. Мъжът: - Как да ги отварям? Сервитьора: - Отваряте леко и засмуквате. Мъжът смуче, смуче, а нищо не излиза, поглежда в цепнатината, а от там мидата го гледа и му говори: - Ох, колко е хубаво! Моля ти се не спирай!!!