Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Гражданин решил да предпази автомобила си от кражба и написал бележка на предното стъкло: "Радиото не работи, акумулатора е изтощен, няма бензин." На другата сутрин намери друга бележка на предното стъкло: "Тогава не ти трябват гумите!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо никога не излизаш в отпуск? Нима твоята фирма не може без теб? - Затова и не излизам. За да не разбере шефът, че може и без мен.
Разни
03.10.2017
1,403 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един тип попаднал oт Физико-математическия институт в лудницата (защо ли?) и почнал да крещи: - Ще ви интегрирам! Ще ви диференцирам! Всички се разбягали само един човек си стоял спокойно. - Абе, ти не се ли плашиш? - Дреме ми на аргумента, аз съм просто eкспонента.
- Лилия, Вашата логика трябва да бъде изпратена на фронта. - Защо? - Направо убива!
Учителката пита Иванчо: - Кое е наи-голямото нещо, което човек може да сложи в устата си? Иванчо казжа: - Телевизора. Учителката казва: - Как бе Иванчо? Защо приказжаш глупости? Иванчо: - Ами вечер мама и тати като си легнат и тати казва на мама: "Гаси телевизора и го лапай!!"
В час по математика: — Иванчо,защо стоиш над тази празна тетрадка? – пита учителката. — Това ми е тетрадката за смятане на ум, госпожо.
Един човек се прибирал късно вечерта и за по-пряко решил да мине през гробищата. По едно време чува странен шум. Гледа - някакво старче с чук и длето кове нещо по един паметник. - Ей, дядка, как ме изплаши само! Помислих че е някой призрак. Какво правиш по това време тука? - Абе тия идиоти са ми объркали името на надгробната плоча и го поправям...