Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо никога не излизаш в отпуск? Нима твоята фирма не може без теб? - Затова и не излизам. За да не разбере шефът, че може и без мен.
Разни 1,403 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един тип попаднал oт Физико-математическия институт в лудницата (защо ли?) и почнал да крещи: - Ще ви интегрирам! Ще ви диференцирам! Всички се разбягали само един човек си стоял спокойно. - Абе, ти не се ли плашиш? - Дреме ми на аргумента, аз съм просто eкспонента. - Лилия, Вашата логика трябва да бъде изпратена на фронта. - Защо? - Направо убива! Учителката пита Иванчо: - Кое е наи-голямото нещо, което човек може да сложи в устата си? Иванчо казжа: - Телевизора. Учителката казва: - Как бе Иванчо? Защо приказжаш глупости? Иванчо: - Ами вечер мама и тати като си легнат и тати казва на мама: "Гаси телевизора и го лапай!!" В час по математика: — Иванчо,защо стоиш над тази празна тетрадка? – пита учителката. — Това ми е тетрадката за смятане на ум, госпожо. Един човек се прибирал късно вечерта и за по-пряко решил да мине през гробищата. По едно време чува странен шум. Гледа - някакво старче с чук и длето кове нещо по един паметник. - Ей, дядка, как ме изплаши само! Помислих че е някой призрак. Какво правиш по това време тука? - Абе тия идиоти са ми объркали името на надгробната плоча и го поправям...