Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка звъни на ел техника: - Трябваше да дойдете днес да оправите звънеца! - Аз идвах до Вас. - Но аз днес не съм излизала даже от нас. - А аз дойдох, звъннах, никой не ми отвори и си тръгнах.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Бойко Борисов и Сергей Станишев щели да си мерят...булевардите.
Политически
03.10.2017
2,938 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали Радио Ереван: - Българите кога ще стигнат дъното? Радио Ереван отговорило: - Те вече го стигнаха, но сега копаят надолу!
Мъж искал да задаволи жена си напълно и наел един надарен чернокож мъжага. по време на секса той хванал жена си на задна и казал на чернокожият да и го клати пред нея.. След като обаче нямало съществен ефект, той му казал да дойдел той отпред, а мъжа застанал пред жена си и като почнал да го развява изведнъж жената се разохкала, разпъшкала направо изпаднала във сексуален транс.. Тогава мъжа извикал, видя ли как се прави..
Два болта излезли на разходка, отбили се в едно кръчме, пийнали по половинка машинно масло и единия казва: Айде да отидем на навъртим по някоя гайка! Абе дай да си пием маслото, сега е пълно с ръждиви, ще взема да хвана някоя ръжда..
Човек отива в закусвалня и пита: - Извинете имате ли 1000 банички? - Ами нямаме толкова много. На другият ден човекът пак отишъл: - Извинете имате ли 1000 банички? - Не нямаме! И на тия дето работели там си казали "Я дай да му направим на тоя човек 1000 баничкил" - Имате ли 1000 банички? - попитал пак същият човек. - Имаме! - Хехе, вие сте луди бе, какво ще ги правите толкова много?
- Имате ли вкъщи някакви домашни животни? - Не, имам само мъж.