Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена мъмри мъжа си: - Защо всички твои приятели изкарват повече от теб?! - Човек трябва да умее да си избира приятелите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Паднали в една пропаст двама алпинисти - оптимист и песимист. Песимиста: - ПАДАМ.. Оптимиста: - ЛЕТЯ!!!
Разни
03.10.2017
1,701 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж имал пенис 50 см. Цял живот се мъчил с него и накрая решил нещо да направи. Тръгнал по всякакви лекари и знахари, но и те не знаели как да помогнат. Най-накрая една баба му казала: - Близо до града има малко блато. Там живее вълшебна жаба, която обикновено седи на един камък. Иди там и я попитай: "Обичаш ли ме?" Тя ще ти отговори: "Не!" и членът ти ще се скъси. Отишъл човекът при блатото, гледа жаба седи на камък. Приближил се и попитал: "Обичаш ли ме?" - Не! - отговорила жабата. Прибрал се мъжът в къщи, взел линия и - направо не повярвал - членът му станал 40 см! Пак изтичал до блатото и пита жабата: "Обичаш ли ме!" - Не-е! - отговаря пак жабата. Пак се върнал в къщи, мери - пенисът е вече 30 см. Мисли си той - още веднъж ще ида - 20 см си е нормално. Отива при блатото и пак пита жабата: - Обичаш ли ме! - Слушай, човече, направо си досаден! Колко пъти да ти кажа - не и не и пак не!
Гилотина - най-ефикасното средство срещу пърхут.
- Как изкара неделята? - Кофти...скука... - Защо? Беше толкова хубаво времето? - Прогнозата беше лоша...
Пътува си Арнолд Шварценегер в чирпанския градски транспорт, и минава контрольор. - Билети и карти за проверка моля! - Абе ти не знаеш ли кой съм аз? - Не, вашето билетче моля! Арни вади един железен лев, перфорира го вместо билет и го подава на контрольора. Той невъзмутимо го взима, къса го на две, подава едната половинка на Арни и си продължава.
И само елхите мразят Нова година...