Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Обади се, като стигнеш! - Защо? - Защото Максим е на свобода...
Черен хумор 2,461 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама евреи. - Как Си Моше! - Благодаря, добре съм. - Как са децата? - Благодаря, добре са. - Как върви Бизнеса. - Опрвям се някак си. - Дай ми 100 долара назаем. - Да ме целунеш по гърба! - Ама защо по гърба? - Еее, ти също започна отдалеко! На брега на реката седи рибар. Към него се приближава някакъв турист: - Хвана ли нещо? - Да, - мрачно отговаря рибарят. Хванах един, обаче го хвърлих в реката. - Навярно е бил малък? - Да, на ръст като тебе и също толкова любопитен… Двама английски лордове си говорят: - Какво мислите, сър Джон, за бягането сутрин за здраве? - Намирам го за изключително глупаво, сър Арчибалд. - Но по какви причини, сър Джон? - Защото когато тичам, сър Арчибалд, винаги разливам чашата си с уиски. - Какво ще се получи, когато се смесят лук и грах? - Сълзотворен газ! Две жени си говорят: - Всички мъже са големи женкари! - Как всички? Има - няма половината! Останалите - не са! - Е, ами това мъже ли са?