Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Главният секретар не трябва да се занимава със самореклама" - каза за пореден път генерал-лейтенантът пред стотината журналисти.
Политически 3,461 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиент в бара: - Барман, налей ми коняк! - От кой? - От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката. На един селски лекар му се наложило да отсъства за един ден от работа и помолил най-добрия си приятел, който не е лекар, да го замести и му казал: - Виж сега, няма нищо страшно, няма да изписваш на пациентите сериозни лекарства,а ще им даваш само рециново масло (средство срещу запек). На другия ден започнал да разпитва своя приятел как е минало, докато го е нямало. - Еми имах трима пациента. Първият беше със запек и аз му дадох рециново масло. - Браво, и той какво направи? - Той го изпи, тръгна бавно и после се затича. - Чудесно, а какво стана с втория пациент? - Той беше с разстройство. И на него му дадох рециново масло. - И той какво направи? - Еми, изпи го, затича се, след малко се спря, махна с ръка и продължи бавно. - А какво стана с третия? - Той беше с кашлица. - И на него ли даде рециново масло? - Еми да, както ми каза. - И той какво...? - Ето го там, от вчера се е хванал за оградата и не смее да се изкашля. - Вчера ходих в "Хепи"! - И? Бодна ли? - Сметката ме боцна повече... По време на урок децата станали много шумни и за да ги успокои учителката започва да им обяснява за произхода на мълниите. - Надявам се, че разбрахте всичко? Иванчо, кажи защо мълнията не удря никога на едно и също място? - Защото след първият удар, това място вече не съществува, госпожо. Гладен човек отишъл в ресторант и си поръчал бобена супа. По едно време му се доходило до тоалета. Страхувал се някой да не му изяде супата и написал бележка: - Плюх вътре. Спокоен и изумен от своята съобразителност той отишъл в тоалета. Като се върнал, намерил друга бележка с послание: - И АЗ...