Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителка дала на учениците домашно да измислят по три изречения. Иванчо се прибрал и казал на майка си: - Мамо, кажи ми едно изречение!- а майка му се скарала: - Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения! Иванчо го записал и отишъл при баща си: - Тате, кажи ми едно изречение! - Не сега, Иванчо. Тук има много буболечки и бръмбари. Записал "Много буболечки и бръмбари". Седнал пред телевизора и там чул: "Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов". Записал го. На другия ден учителката го накарала да си каже изреченията. - Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения! - Абе, Иванчо, какво има в главата ти? - Много буболечки и бръмбари. - Кой си ти, че да ми говориш така? - скарала се учителката. - Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов.
Тъпизми 5,260 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мюлер разбира, че в Гестапо има руски шпионин. Вика всички на разпит. - Кой е шпионин? - крещи Мюлер. - Той! - Щирлиц сочи Калтенбрунер. - Щирлиц, знаеш, че не е вярно, защо? - удивен е Калтенбрунер. "В името на прогреса на съветската идея", прошепва Щирлиц. Момиче отива на гинеколог. Съблича се, сяда на стола и си разтваря краката. Лекарят: - По-високо! Момичето вдигнало краката. Лекарят: - Още по-високо! Тя вдигнала краката си още по-високо. Лекарят: - Още! Момичето: - Докторе, защо по-високо, наистина не мога повече. Лекарят: - Кабинетът на гинеколога е на горния етаж, тук е фризьорски салон. Сватбарски тост:<BR>- Ш-ш-ш-т!!! Зап’зете тишина! Ш-ш-шт! Млъкни бе копеуе! На тебе съм ти вдигнал мерника откакто ми гепи водката! А-така! Булката е яка мадама и искам да поздравя мла.... младоженеца, шот е забърсал яко пърче! Хе-хе! Искам да им пожелая дълъг живот, без значение колко тежък и изключително гаден и горчив ще става с изминиването на сухите и безпарични...хлъц... дни! И мацето... а-а-а... т’ва... булка! Яко парче си, па да знаеш... младоженеца е... здраво копеле! Пуякът разговарял с бика. "Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво" - въздишал той - "но не ми достига енергия за да махам толкова силно с крила". "Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми" - предложил бикът - "те са силно енергийни и хранителни". Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващият ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горният клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото. Не след дълго бил забелязан от фермера, който го свалил с един изстрел на пушката си. Поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там. Цялото ЦК на ГЕРБ се чудили как да бъде наречен сладкишът който ще сервират на Премиера по случай денят на пожарникаря,някои предложили да бъде наречен Подпален Бойко,други - Изгорял Борисов,накрая всички си стиснали ръцете на - Препечен Тиквеник!