Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клиент в инвестиционна компания: - Бих искал да вложа част от парите си в данъци, чух, че много скоро ще се покачат!
Разни 1,512 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо си толкова тъжен? - Тъжен ли? По-скоро в див ужас съм! - От какво? - Идвам от гарата, трябваше да посрещам жената, а тя не дойде. Страхувам се, че може да си е вкъщи още от вчера! Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката? На откриване на изложба питат художник: - Вие в какъв стил рисувате? - В стил "реализъм". - А тази картина каква е? - Казва се "Строители на работа". - Тогава защо всички са налягали по земята и нищо не правят? - Нали ви казах - рисувам в стил "реализъм". Мъж видял на плажа младеж и девойка да правят любов. Попитал не ги ли е срам. Девойката обяснила: - Приятелят ми щеше да се удави и аз го спасявам! - Но това се прави с изкуствено дишане уста в уста. - Ние с това започнахме "Добра храна и жива музика!" Реклама на заведение в Банско