Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не разбирам балета. Не разбирам и операта. При това операта ми е непонятна и като изкуство,и като браузър...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Клиент в инвестиционна компания: - Бих искал да вложа част от парите си в данъци, чух, че много скоро ще се покачат!
Разни
03.10.2017
1,512 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо си толкова тъжен? - Тъжен ли? По-скоро в див ужас съм! - От какво? - Идвам от гарата, трябваше да посрещам жената, а тя не дойде. Страхувам се, че може да си е вкъщи още от вчера!
Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката?
На откриване на изложба питат художник: - Вие в какъв стил рисувате? - В стил "реализъм". - А тази картина каква е? - Казва се "Строители на работа". - Тогава защо всички са налягали по земята и нищо не правят? - Нали ви казах - рисувам в стил "реализъм".
Мъж видял на плажа младеж и девойка да правят любов. Попитал не ги ли е срам. Девойката обяснила: - Приятелят ми щеше да се удави и аз го спасявам! - Но това се прави с изкуствено дишане уста в уста. - Ние с това започнахме
"Добра храна и жива музика!" Реклама на заведение в Банско