Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кенгуру влиза в бар и си поръчва джин с тоник. Барманът е изумен и се опитва да завърже разговор: - М-даа, не ни се случва често да идват кенгура... - А ви се случва - джин с тоник - петнайсет долара?!
Животни 2,858 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веднага след местните избори, въпрос към местния чорбаджия: - Как ще върви бизнеса ти от сега нататък, щом като кмета вече не е от твоята партия? - Ще изтрия от джиесема си стария кмет и ще впиша новия! Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурна. 15 причини защо кучето е по-добро от мъжа 1. Кучето няма проблеми да изразява привързаността си на публично място. 2. Липсвате му, когато ви няма. 3. Кучетата чувстват вина, когато направят нещо нередно. 4. Кучетата не се хвалят с кого са спали. 5. Кучетата не критикуват приятелите ви. 6. Кучетата си признават, когато ревнуват. 7. Кучетата не се чувстват заплашени от вашата интелигентност. 8. Кучетата разбират какво означава "не". 9. Кучето може да дресирате. 10. Кучетата на средна възраст не изпитват нужда да ви изоставят заради по-млада собственичка. 11. Кучетата нямат нищо против вие да шофирате. 12. Кучетата не натискат въображаема спирачка в отношенията ви. 13. Кучетата си признават, когато се загубят. 14. Кучетата не се чувстват застрашени, ако печелите повече от тях. 15. Кучетата са искрени, когато ви целуват. Съдебно заседание. Съдят младеж, опитал се да изнасили девойка в двор в 00.00 ч. на Коледа. Разпитват вещо лице - метереолог: Съдът: - Кажете, колко градуса беше темперературата на въздуха по това време? - Минус 20 градуса! Подсъдимият не издържа, става и се обръща към съда: - Е, кажете г-н съдия, на вас ще ви стане ли при минус 20 градуса? Адвокатът му рязко става и го удря по главата с папката и за да замаже тази обида към съда, казва: - Ти да мълчиш! На съда винаги му става! В разгара на лятото един борец както се хранел в един ресторант изведнъж се развикал: - Келнер, келнер, абе момче спри този климатик че ще настина бе. - Веднага. - отвърнал моментално келнера. След няма и 10 минути бореца пак се развикал: - Абе момче кво си направил бе я усили климатика че много топло бе взех да се потя нещо. - Няма проблем господине веднага. - казал с готовност келнера. И пак след десетина минути бореца пак взел да вика: - Ей, момче абе кво си направил бе я веднага да спреш тоя климатик че ми духа на кръста бе. - Слушам господине, веднага. - отговорило момчето. От съседна маса един човек извикал келнера и го питал: - Абе момче как може да изпълняваш всички прищявки на тоя бе я го виж няма врат бе, пусни климатика спри климатика на какво прилича това? - Спокойно ние нямаме климатик. - отвърнал келнера.