Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Знам какво чувстват пленниците в Гуантанамо...Самия аз съм женен вече пет години...
Семейни 2,900 прегледа
Следващ →

Още вицове

Принцеси, ако "милото" ви е изневерилo, не е нужно да си го изкарвате на мъжа си... Мерилин Монро:Кариерата е хубаво нещо, но не може да те стопли в студените нощи. Полицейска школа за повишаване на квалификацията. Инструкторът дава задача: - В язовир плува лодка с шест човека на борда. Обръща се и всички се издавят. Колко човека са загинали? - Шест! - обажда се един новобранец. - Неправилно, Петров! Дванадесет са загинали - шест при инцидента и шест при следствения експеримент. Баща води детето си на лекар. И казва: - Докторе, вижте тука на детенцето му има нещо на чурката. И доктора казва: 1-во - Това не е дете а мъж. 2-ро - Не се вика чурка, а член. и 3-то - Почваме да лекуаме херпес. Лекар казва на пациента си: - И запомнете, алкохолът е най-лошият ви враг! Избягвайте го! - Докторе, какъв мъж ще съм аз, ако се покажа страхливец в лицето на врага?