Между блондинки:
- Муцка, да знаеш, че започнах да се занимавам с езда.
- Така ли? И как се справяш?
- Тренирам прескачане на препятствия.
- Добър ли е коня ти?
- Ами... може да се каже, много е учтив.
- Учтив?! Конят?!
- Да. Всеки път, когато стигнем до препятствие, той ме оставя да мина първа...
- Помолих съпруга си да ми купи велосипед. Много ми се иска да въртя педалите на чист въздух. Много е здравословно.
- Е-е, а той купи ли ти колело?
- О-о, не! Веднага изнесе крачната шевна машина на терасата.