Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
1: А на мен мама ми купи шоколад! Обожавам шоколад! 2: А на мен тате ми купи бира с картофки. Обожавам татко!
Разни 1,893 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Знаеш ли, че ескимосите имат над сто думи за описание на снега? - Голяма работа! Аз ползвах повече, когато след последния сняг тръгнах с кола за работа! В училище не ме обичат. Наричат ме "гадината или изрод", правят ми номера - слагат ми кабърчета на стола, или пък направо ме бият... Мама казва, че защото много знам и съм умен. А татко казва, че е защото не съм занимавал със спорт, като малък и съм дребничък и не мога да се бия с тях. А аз мисля, че е защото аз съм учител... Възрастна съпрузи се разхождат в парка. Жената казва: - Пешо, помниш ли как ме чакаше ей на онази пейка преди 38 години? - Помня, там пак седи някакъв идиот... Когато Стоичков тръгнал страховито към румънската врата, възрастен румънец изкрещял пред телевизора: - Напада ни Дракула! Боже, той не бил румънец! Политикът не трябва да бъде прекалено умен. Много умният политик вижда, че повечето от задачите пред него са напълно неразрешими.