Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво ще правите довечера? - Започваме да празнуваме в 18:00. - Не е ли рано? - Ние празнуваме Старата година, че е минала добре. - А кога ще празнувате 2006-та? - Догодина по същото време.
Разни 1,553 прегледа
Следващ →

Още вицове

Казвам снощи на приятелката ми : -Бейби, от една страна си много красива.....!!! Тя, закачливо: - А от друга? - А от другата ти е лицето... В една сцена от "Свежия принц от Бел Еър" Чък Норис заменил Уил Смит и никой не забелязал. - Синоним на ада, 10 букви, започва с П... - Преизподня? - Понеделник. Мъжа: - Искаш ли да направим един секс на бързичко?.. Жената: - А друг вариант има ли? Немски хумор 1. Който работи много, прави и много грешки... Избягвайте грешките... 2. Хубавото да си шизофреник е, че никога не се чувстваш самотен... 3. Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо... 4. Срещу любов от пръв поглед помага само вторият... 5. Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша... 6. Не всичко, което има две бузи е лице... 7. Нямаме шансове, но ги използваме... 8. Не е достатъчно да нямаш собствено мнение... трябва да притежаваш и способността да не можеш да го изразиш... 9. Винаги има две мнения - грешното и моето. 10. Дълговете са единственото нещо, което човек може да прави без пари...