Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едно отказване на секс = разрешение за една изневяра.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Учителката: - Аз много обичам да ме питат, но не си мислете че ще ви отговоря...
Бисери
03.10.2017
2,981 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Ганьо пътувал в едно купе с Милейди, французин и англичанин. За съжаление Милейди имала сериозни проблеми със стомаха си и едвам удържала газовете, които напирали. Но поради пътуванео с влак тя не издържала дълго и се изпуснала и то доста звучно при това. Във купето настанал смут, но англичанина веднага станал и казал: - Госожице, Господа моля да ме извините, явно стомахат ми не понася яденето от вагон-ресторанта, няма да се повтори. Но след няма и 5 минути Милейди пак пуснала една пръдня. Този път светкавично реагирал французина: - Мадам, Господа извиннете и мен навярно и аз съм ял от същото, простете. Бай Ганьо му писнало от скуката и излезнал от купето, но се върнал, отворил врата и се обърнал към двамата джентълмени: - Ако тая тука се насере, да знаете че съм аз.
Двама пияни си тръгват от кръчмата мъртво пияни...По пътя падат в една яма.Опитвали се да излязат,опитвали се,но не могли.Тогава единия казал на другия: -Е брато,аз се пробвам за последен път,ако не успея ще си хода.
Бойко Борисов си поръчал специален модел бронирана лимузина. Кабрио.
- Мамо, в училище всички ми казват, че съм много разсеяна. Кажи, че не е така?! — Момченце, ти живееш в апартамента отсреща.
Едни борци отишли на село при дядо Йоцо и го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Hе знам- отговорил старецът. - Hе знаеш кои сме ние?! - Ами, откъде да знам кои сте- повторил старецът. - Тогава за наказание ще ти вземем едно агне. Hа следващия ден борците отново отишли при дядо Йоцо и пак го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Знам- казал дядото. - Знаеш ли?! Как така знаеш? - Ами, разбрах вчера, когато ми взехте кучето.