Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката: - Аз много обичам да ме питат, но не си мислете че ще ви отговоря...
Бисери 2,981 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо пътувал в едно купе с Милейди, французин и англичанин. За съжаление Милейди имала сериозни проблеми със стомаха си и едвам удържала газовете, които напирали. Но поради пътуванео с влак тя не издържала дълго и се изпуснала и то доста звучно при това. Във купето настанал смут, но англичанина веднага станал и казал: - Госожице, Господа моля да ме извините, явно стомахат ми не понася яденето от вагон-ресторанта, няма да се повтори. Но след няма и 5 минути Милейди пак пуснала една пръдня. Този път светкавично реагирал французина: - Мадам, Господа извиннете и мен навярно и аз съм ял от същото, простете. Бай Ганьо му писнало от скуката и излезнал от купето, но се върнал, отворил врата и се обърнал към двамата джентълмени: - Ако тая тука се насере, да знаете че съм аз. Двама пияни си тръгват от кръчмата мъртво пияни...По пътя падат в една яма.Опитвали се да излязат,опитвали се,но не могли.Тогава единия казал на другия: -Е брато,аз се пробвам за последен път,ако не успея ще си хода. Бойко Борисов си поръчал специален модел бронирана лимузина. Кабрио. - Мамо, в училище всички ми казват, че съм много разсеяна. Кажи, че не е така?! — Момченце, ти живееш в апартамента отсреща. Едни борци отишли на село при дядо Йоцо и го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Hе знам- отговорил старецът. - Hе знаеш кои сме ние?! - Ами, откъде да знам кои сте- повторил старецът. - Тогава за наказание ще ти вземем едно агне. Hа следващия ден борците отново отишли при дядо Йоцо и пак го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Знам- казал дядото. - Знаеш ли?! Как така знаеш? - Ами, разбрах вчера, когато ми взехте кучето.