Един наркоман почва работа в цирка. Питат го какво може, а той - мога да скоча от най-високата точка на шатрата направо на манежа без предпазна мрежа! -Никой не вярва,а той се качва горе, изкрещява ааалееееее.... и се пльосва като палачинка на арената. Всички са в паника - няма пулс! Викат бърза помощ, подготвят го за операция и му бият два кубика морфин. Нашият човек рипа от носилката, свеж като краставичка, разперва ръцете и вика: ...хоп!
Иванчо се прибира от училище и вижда родителите си да правят секс и ги пита:
- Вие какво правите?
- Играеме футбол, сине!
Иванчо си тръгнал към стаята, минавайки покрай стаята на сестра си, видял как тя се въргаля с гаджето си и ги попитал:
- Како к`во правите?
- Изравняваме резултата, Иванчо!
И той се прибрал в стаята си!
След известно време започнали да се чуват няк`ви звуци от стаята на Иванчо и да се тресе къщата! Всички изтичали в стаята на Иванчо, влезли въшре и какво да видят... Иванчо лъскал бастуна!
Майка му се опулила и го попитала:
- Иване, к`ви ги вършиш, бе момче?!?
А той се обърнал и им казал:
- Ми как какво, бе мамче!? Помпам топката за второто полувреме!