Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да отида на работа или да поспя? Да си поспя или да отида на работа? Намерих компромисно решение: ще отида на работа и ще поспя!
Бисери 3,004 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се връща вкъщи и гледа жена си с любовник. Баммм! - през прозореца без да се замисли. На следващия ден пак заварва жената със същия любовник - целият в бинтове и превръзки. Бамммм! - пак през прозореца. На третия ден се връща и гледа жената пак със същия. Този път се разгневил страховито и разярено тръгнал към мъжа. Любовникът казал: - Спри! Кажи какво искаш от мене! - Как какво бе, да не спиш с жена ми. - Така кажи, бе, човек! А ти само намеци, намеци... - Момичета, момчета и Андрей... Дебелак се напил и излязъл от кръчмата да пишка. В същото време една жена минавала по улицата и започнала да му крещи: -Абе, тебе не те ли е срам пред мен да си извадиш това нещо, простак такъв, ти срам нямяш ли? Пияният: -Щом го виждаш, прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна! Двама клошари обсъждат сегашния момент. - Как мислиш, дали не ми е време да се подстрижа? - Ти минлата година се подстрига. - Бъркаш. Миналата година се къпах. Женена жена обяснява на приятелката си, която смята да се жени и тя: - Виж сега, ако ти трябва само един кренвирш, ще вземеш ли заради него цялата свиня?