Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Вярно ли е, че корейците ядат кучета? - Вярно е, но само южните. - Странно, защо севернокорейците не ядат кучета? - Защото отдавна са ги изяли!
Черен хумор 2,052 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Каква е разликата между парашута и презерватива? - Ако се скъса парашут - един човек по-малко. Ако се скъса презерватив - един човек повече. Ако не си расист, тогава защо тъпчеш асфалта? Дик Адвокаат(треньора на Русия) към златната рибка: - Рибке, когато молих Русия да се представи не по-зле от Холандия, аз нямах това предвид. Мутра отива на лекар: - Докторе, аз съм мутра, мерцедес 600, кожен салон, всички екстри, а сега ме боли задника, помагай. Прегледал го докторът и казва: - Ти миличък имаш хемороиди! - Мерси докторе, ае чао! Прибира се мутрата вкъщи. Жена му пита: - К`во каза докторът? - Каза хемороиди. - А как се лекуват? - И-и-и, забрайх да го питам. Сега отивам. Отива пак при доктора: - Мараба докторе, аз съм мутрата, нали помниш, мерцедеш 600, кожен салон..., днеска идвах и ти каза хемороиди... Кажи, как да ги лекувам? - Свещички си слагай! - Благодарско, ае чао. Прибира се вкъщи и жената пак пита: - Е? - Ами, да си слагам свещички каза. - Къде ще си ги слагаш? - Ей, забрайх да питам! Чакай да му се обадя по телефона. Звъни: - Докторе, аз съм оня бе, с мерцедеса, кожения салон... хемороидите, казахте да си слагам свещички, ама къде да ги слагам...? - Отзад си ги мушкай! Жената: - Е? К`во каза? - Абе, разсърди се нещо... - Докторе, понякога ми се струва,че живота няма смисъл! - Добре сте си вие! А на мен само понякога ми се струва,ч е има...