Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Глупак си, и шегите ти са глупави! - Омъжи се за мен... - Ой, извинявай. Ти сериозно ли? - Шегувам се...
Разни 1,773 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генко е при зъболекаря. Зъболекарят: - Защо така крещите? Още не съм ви докоснал даже зъба? - КАКВО? Мислите и да го пипате?!!? Жена-шофьор губи управление и колата и се носи към бетонна стена. В последния момент спътникът и дърпа с всичка сила ръчната спирачка, колата се завърта и спира на сантиметри от стената. Пребледнелите пътници от задната седалка започват да благодарят на спасителя си. - Аааааа, няма нужда, аз, да ви кажа честно не съм шофьор, летец-изтребител съм, в моя самолет тая ръчка е ръчката за катапулта. Шерлок Холмс и д-р Уотсън тръгват сутринта за работа. На паркинга Холмс възклива: - Уотсън, някой ни е пипал колата! - Как позна? - Елементарно, Уотсън - няма я! Касиерът на стадиона пита посетител който е решил за първи път през живота си да гледа мач на живо - Моля Ви, защо купувате вече седми билет? - Как да ви кажа... На входа на сектор А застанал някакъв идиот и винаги ми го къса... Върви един мъж из пазара и вика: - Продавам яяяябъъълкови семкиииии! Чул го един минувач и го пита: - И какво аз мога да направя с тях? - Ами те помагат да станеш по-умен! - А как ги харчиш? - Ами 2 за лев! - Е тогава ми дай 4 - казал минувачът. След като ги преглътнал с малко вода той казал: - Ами аз за тези пари можех да си купя цял килограм ябълки! - Ааааа, видя ли, че действат, видя ли - казъл с ирония продавачът и отминал.