Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Гледа джебчия концерт за пиано: - Ама че работа! Какви пръсти, а се занимава с глупости...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как се нарича желанието да те гледат, когато се събличаш? - Ексхибиционизъм. - Как се нарича желанието да гледаш как другите се събличат? - Воайорство. - Как се нарича комбинацията от двете? - Биг брадър.
Разни
03.10.2017
2,117 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стоят си значи една компания борчета на една маса и се разплули като желета. По едно време звъни някакъв мобилен телефон. Единият от борците вдига и казва : - Да... кажи миличко ..трябват ти пари да излезеш по магазините?...хм..1000 марки...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! - и затворил. Обаче след малко пак се звъни по същия телефон. Отново вдига нашия човек и казва: - Да...кажи миличко...трябват ти пари да отидеш на почивка?... хм ... 50 000 марки казваш?...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! След 10-ина минути се звъни отново: - Да ... кажи миличко ... трябват ти 100 000 марки да си купиш перлена огърлица?!?.. хм...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! Нашият човек затваря телефона и се замисля, а после изтърсва: А бе пичове, на кой е тоя телефон, бе?......
- Вярваш ли, че на 21-ви декември 2012 година по календара на древните маи ще настъпи края на света? - Не ми пука за този край, сега важното е кризата да не се повтори!
Шофьор спира своята "Чайка" на бензиностанцията и моли да бъде напълнен резервоара до горе. Човекът на бензиностанцията почва да пълни но резервоарът изглежда бездънен. Някъде към петстотния литър, бензинджията пита шофьора: - Колко побира т"ва чудовище? - О, извинете, оставил съм двигателя включен!
Един пияница звъни на приятел след тежка вечер: - Брато, пусни си чешмата да видиш какво питие са пуснали!
Блондинка звъни на справки: - Бихте ли ми казали часовата разлика между София и Ню Йорк? - Една секунда... - Благодаря!