Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мими, ти за колко се подстригваш? - За 5 лева. - И доволна ли си? - Много съм доволна! - А аз се подстригвам за 20 и съм недоволна... - И аз щях да съм недоволна, ако ми взимаха толкова!
Разни 1,897 прегледа
Следващ →

Още вицове

Министърът на финансите се загледал в една витрина: - Я, колко евтино сако! А само се оплакват от високите цени! - Господин министре, това е ателие за химическо чистене... - Знаеш ли, Гошо се оженил за една грозна мадама? - По любов или по сметка? - Нещо средно… Нея я взел по сметка, а парите й - по любов. Майка към своята дъщеря: - Твоят кривокрак любим ми е толкова противен, че с най-голямо удоволствие бих му станала тъща! Деведесет годишни съпрузи се развеждали. Жената изпъшкала: - Той играе хазарт, няма го по цели нощи, тича след всяка срещната жена. Не издържам повече. Съпругът възразил: - Тя не си гледа домакинството, готви отвратително, няма време за мен, спи с всеки срещнат. - Откога продължава това? - попитал съдията. - От около седемдесет години - едновременно отговорили съпрузите. Съдията се смутил. - Тогава защо сте чакали толкова време, за да поискате развод? - Чакахме децата да умрат. Влиза баба Мария при доктора и пита : -Докторе антивиагра има ли ? Доктора учудено я поглежда : -Вчера, бай Иван взе виагра ? -Анджак де, докторе наеба ме и умря, ама сега не можем ковчегът да затворим!