Син пита баща си.
- Тате дай 20 лв. да ида с гаджето на дискотека.
Бащата му дава, но след един месец след като този случай се повтарял често бащата отговаря.
- Ето ти 3 лв. и кажи че не си ме намерил.
- Мими, ти за колко се подстригваш?
- За 5 лева.
- И доволна ли си?
- Много съм доволна!
- А аз се подстригвам за 20 и съм недоволна...
- И аз щях да съм недоволна, ако ми взимаха толкова!