Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо казал на Марийка: - Марийке, ела довечера у дома. Няма да има никой! Вечерта Марийка отишла у Иванчо, тропала, тропала и.......наистина нямало никой!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Гостът пита домакините: - Каква е у вас шумоизолацията? В този момент се обажда глас от съседния апартамент: - За съжаления няма такава...
Семейни
03.10.2017
3,178 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си една блондинка по тротоара и изведнъж пада в една отворена шахта. Опитала се да излезе първи път - не става. Опитала втори път - пак не става... и накрая си казала: - Ще опитам още един път и ако не успея ще си тръгвам.
умен просяк казва на тъп богаташ.-ей ти ела тук!-богаташът се хваща и отива.-какво искаш?- пита богаташът.-ако искаш моите дрехи и хотелът който притежавам...?-предлага му просякът-...трябва обаче да ми дадеш половината от парите си!-богаташът се съгласява въпреки че това е лъжа а той не знае. богаташът влиза в хотела преоблечен в дрехите на просякът а просякът бил залепил хубав костюм направен от хартия на своите просешки дрехи и затова богаташът се бил облякъл в дрехите на просякът и щом полицаите в хотела видяли задната част на дрехата на богаташът хубавичко го пребили а после го изхвърлили от хотела .какво не ви ли е смешно на мен много хахахахахахахаха.
Иванчо пита дядо си: - Дядо, на лошото с лошо ли трябва да се отвръща или с добро? Дядото отвърнал: - С добро, Иванчо. - Ами добре, тогава, дай ми пари да си купя сладолед, защото ти счупих очилата...
- Извинете, пиете ли? - Това въпрос ли е, или предложение? - Въпрос. - Не пия. - А ако е предложение? - Тогава ще пийна една голяма водка.
Реакция на различните жени при мензис. Ученичката: - Олеле! Мензис! В зряла възраст: - Да му се не види! ! Мензис! Студентката: - Ура! Мензис!