Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"- Като те слущам ми става едно хубаво на душата, почти съм достигнал лингвистичен оргазъм..." г-н Карагеоргиев, преподавател по френски език в НБУ-Албена
Бисери 2,797 прегледа
Следващ →

Още вицове

В една къща се разнася телефонен звън. Момченце вдига слушалката. Глас: - Иванчо, ти ли си? - Да! - Я извикай майка си. - Мама я няма. - Къде е бе? - Тя е във ваната. - Тогава извикай татко си. - Татко също го няма. Той също е във ваната. - М-м-м-м... А дали скоро ще излязат от там? - Не-е-е-е! - Защо мислиш така? - Ами защото преди малко татко ми поиска вазелин, а сега виждам, че ми го няма лепилото. - Извинете, Вие от Радио Ереван, бихте ли ми обяснили какво е парадокс? - Парадокс, уважаема, е евреин да ходи по улицата и да ръси пари, а арменец след него да ги събира и да му ги връща... Евреи и Цигани играят футбол в газовата камера ... кой ще победи ? Евреите защото са домакини! Един моряк тръгнал на поредния дълъг рейс, обаче на излизане от пристанището корабът се повредил и се върнал обратно за поправка. Морякът се прибира вкъщи, опитва да си отвори - от вътрешната страна има ключ. Звъни. Отваря му някакъв здравеняк. Здравенякът пита: - Ти пък кой си? - Аз ли? Аз съм мъжът... - Абе я се разкарай, нашият мъж замина на дълъг рейс... Две мутри си говорят. Едната пита: - Коя патка лети най-високо? Другата мутра се замислила и отговорила: - Мъжкият корморан. - Не, бе! Патката на космонавта.