Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж имал папагал, който псувал всеки човек. Стопанинът му се запознал с една жена и я поканил в тях на вечеря. За да не се изложи завързал на папагала две въженца (синя и червена). Казал му: - Когато жената дръпне синята ще кажеш "Добре дошла", а когато дръпне червената - "Много сте красива тази вечер!". Жената дошла. Хапнали, пийнали и тя взела да разглежда къщата. спряла пред клетката с папагала и попитала: - Какви са тези въженца на краката на папагала ти? Мъжът с нескрита гордост я подканил: - Дръпни и ще разбереш! Дръпнала тя синята и папагалът казал: - Добре дошла! Тя се зарадвала, дръпнала и червената. Папагалът казал: - Много сте красива тази вечер! Тя се зарадвала още повече и подръпнала двете въженца едновременно - папагалът: - Ще падна, ма шматко-о-о!
Животни 3,134 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос към кандидат-депутат: - Длъжен ли е един политик да плаща данък общ доход върху "доходите" си от от криминални структури? - Разбира се, че е длъжен! Ако е честен човек. Единствената разлика на английските автомобили от останалите е, че жена ти мрънка от ляво! На нудисткия плаж: - Мацко, кефиш ме! - Виждам! - Защо така се радваш? - Бях на зъболекар! - Е, че това повод за радост ли е? - Да..оказа се, че е в болнични! Блондинка влиза в кафене. Сервитьорката я вижда и пъргаво отива да вземе поръчката. - Здравейте госпожице, нещо да предложа? - Донесете ми едно еспресо. - Веднага! Сервитьорката отива до бара, връща се и сервира кафето - Ето, заповядайте! Блондинката повдига чашката с две пръстчета и точно преди да отпие, възмутено казва: - Но какво е това! Как може? Кафето ми мирише на пенис! ! ! - Ох, много съжалявам - притеснила се сервитьорката, ще ви донеса друго ей сега... Взима кафето, отива на бара и казва: - Колега, онази руса клиентка ей там се оплака, че кафето и мирише на пенис! Какво си правил? Барманът взел чашата, помирисал кафето и казал: - Нищо, кажи и на тая да го пие с другата ръка!