Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Най-вредното за нервната система - това е бавен интернет.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Борис се развежда. Шансовете му да получи нещо от семейното имущество са малки.Приятел го вижда от другия тротоар и му вика: -Борисеее! Той отговаря: -Ще се боряяя...
Черен хумор
03.10.2017
1,594 прегледа
Следващ →
Още вицове
На този компютър някой е качил вируса "Mikelangelo" . Той и на мен се качвал в къщи . Учителка по "Информатика" - гр. Пазарджик
- А защо козела ви е без рога? - Козата ни е честна!
Дежурният офицер пита редника на пост на портала на поделението: - Какъв беше този камион, който излезе пред малко? - Зелен. - Идиот! Питам те за номера му! - Номера беше червен на бял фон.
На феминистко събрание българка, американка и французойка се разбрали да обявят на мъжете си че повече няма да готвят, мият съдове и перат. След 2 месеца същите пак се видели и първа французойката се похвалила: -Като му казах на мой мъж той излезе и след една седмица се върна със всички роботи които са ми нужни в домакинството. Американката: -Моя излезе и след две седмици се върна с перфектна домашна прислужница. Българката: -А моя три седмици не го видях и чак накрая започнах да го виждам леко с едното око :)
Летят ято щъркели, а най-отзад летят две малки щъркелчета си говорят. Едното пита: - Ти знаеш ли защо летим всички след водача? - Защото той е най-умния, най- добрия, най-силния....- започнало да изрежда веднага то. Другарчето му го погледнало скептично и казало: - Много си загубен, само той има карта!!!