Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Легнала триглавата ламя да спи.По едно време едната глава се сьбудила и почнала да пие. Но и станало скучно и сьбудила втората глава.Почнали да пият двете, расвеселили се. В това време се сьбудила и третата глава видяла ги и казала: - Пийте! утре ще поврьщаме и трите
Пиянски 1,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW. Брокер обяснява същността на борсовата игра: - Представете си, че купувате чифт зайци. След месец те стават шест. Когато броят им нарасне на дванадесет, вие купувате по-голяма клетка. След десетина месеца вече разполагате с няколкостотин зайци и купувате нови клетки. - Колко просто! - чуди се някой. - Дааа... Обаче изведнъж става наводнение и всичките ви зайци се издавят. Тогава вие денонощно започвате да се тормозите от мисълта: "Защо аз, глупакът, още в началото не си купих шарани!"... - Добър ден, ще искам един комплект Bluetooth, най-евтиния. - А телефона ви какъв модел е? - Нямам телефон. Просто като ходя по улицата си говоря сам, да не се стряскат хората. Китай предлага военна подкрепа на САЩ в борбата против тероризма. Взето е решение китайски войски да навлизат в територията на Афганистан на малки групи от по два милиона души... Боксов мач. Между първия и втория рунд. Боксьорът: - Тренер, как върви мача? - Ако го убиеш втория рунд може да завършите наравно...