Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След казармата син се връща на село. Обсъжда с баща си потенциалните си годеници: - Ето, Ваня е много хубава, кротка, разбрана... - Не е за тебе, сине. Виждаш ли, с майка й навремето... А бе, с една дума, сестра ти е! - Добре, тогава Катя. Също е много свястна. - Сине, разбери ме правилно! Навремето, с майката на Катя... Обажда се майката: - Не го слушай, сине! Жени се за когото искаш! В края на краищата този дърт пръч не ти е чак толкова баща, колкото си мисли...
Семейни 1,440 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лаф за запознаване с мацка: "Абе, този парцал не ти ли мирише на хлороформ?" Паднал вълкът в една дълбока яма.Минал заека и запоънал да му се смее: Не ти ли казах,виждаш ли че си лупав,тъп си като галош,егати тъпанаря.-и така докато го сочел и псувал паднал и той в трапа.Станал заекът,изтупал се,преглътнал и тихичко казал: -Е,дойдох да ти се извиня. Жената винаги трябва да се облича така, че мъжете да искат да я съблекат! - Иванов, защо ви нямаше три дни на работа? - пита шефа. - Нали самия вие ми казахте пиян да не идвам на работа. Умира един от простуда(няква пневмония развил). И моли доктора: - Ще ти платя, но искам да напишеш. че съм умрял от СПИН! Доктора: - Но защо?!?? - Първо - ти няма да имаш грижи - СПИН не се лекува, второ - след смъртта ми никой няма да барне и с пръст жена ми, а трето - онова копеле, което от пет години спи с нея ще се обеси!!!