Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учител по испански език: - Първо се спасяват жените и децата, а преди тях - аз.
Бисери 3,202 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животните си направили тоалетна. Един ден лъвът видял, че прозорецът й е счупен. Свикал всички животни и опитал: - Кой счупи прозореца на тоалетната? Заекът вдигнал ръка. - Защо го направи? - попитал лъвът. - Аз бях седнал на тоалетната, но дойде Баба Меца, избърса се с мен и ме изхвърли през прозореца. Лъвът го съжалил, животните поправили прозореца, но след време лъвът забелязал, че прозореца отново е счупен. Пак бил виновен Зайо, а причината била същата! Но когато прозореца бил намерен счупен за трети път, лъвът отишил при заека и го попитал: - Зайо отново ли си ти? - Да! - отговорил смутено заекът. - И причината ли е същата? - попитал лъвът. - Не, таралежът... - Как мислиш - кое е по-опасно зад волана: естествената блондинка или боядисаната? - Разбира се, че боядисаната - няма време да следи пътя, през цялото време гледа в огледалото дали не са й потъмняли корените! Трима приятели вечерят в известен лондонски ресторант. Малко след като са поръчали от менюто, келнерът се връща и казва: - Извинете, господа, но телешкото е свършило. Севернокореецът отговаря: - Какво означава "телешко"? Японецът учудено възкликва: - Какво означава "свършило"? А южнокореецът пита: - Какво означава "Извинете"? Младеж е на военна комисия. Лекарят казва: - Момче! Сега ще ти покажа магия! Искаш ли? - Добре! - казва наборникът - Сега. Наведи се! Събуй гащи! Така. Виждаш ли лявата ми ръка пред себе си? - Да. - А дясната? - Да. - А усещаш ли палеца ми дълбоко в задника си? - Даааа !! - Това е! Вуду - магия-я-я-я ! Един дядо си ловял рибка на едно езерце и към него се приближила една много баровска кола. От нея излиза един борец и казва на дядото. Бореца: - Ей дятка, сега че борим двете фирми. И дядото: - Та за какво че ги борим бре? - Ам заел си ми мястото за лов! А аз така като гледам там на среща има едно хубаво местенце, дали че минем от тук с колата? Дядото: - Ами да можеш да минеш. Бореца: - Ей дядо, ако потънем тък че ги борим двете фирми да знаеш! И бореца влязал в колата си и тръгнал да прекосява езерото и колата му потънала. Излиза той и казва. Бореца: - Дядо, защо ме излъга? Виж потънах с колата сега че борим двете фирми! Дядото: - Абе човече незнам каква е тази твоята кола, ма преди малко едно пате влезе вътре и тъкър, тъкър и оп на отсрещноят бряг.